Biz Kimiz

RÜYA REKLAM kurulduğu ilk yıllardan beri iç-dış her türlü kurumsal kimlik uygulamasında müşterilerine tasarım, ar-ge, üretim, montaj ve servis süreçlerini bir arada sunan anahtar teslimi çözümler geliştirmektedir.


Arnavutköy / İstanbul’da yer alan üretim tesislerinde metal,plastik, pleksi, ahşap vb pek çok malzemenin en üstün teknoloji ve tekniklerle işlendiği hafif metal/ağır metal/plastik şekillendirme atölyeleri, ahşap ebatlama ve işleme atölyeleri, yaş-toz boya tesisleri, elektrik-led üretim ve montaj tesisleri yer almaktadır. Üretim dışında proje yönetimi, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri de sunan RÜYA REKLAM, müşterileri için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.


RÜYA REKLAM, mimarlar, mühendisler, endüstriyel tasarımcılar, grafik tasarımcılar ve teknik ressamlardan oluşan multi-disipliner teknik ekibiyle sektörde tanınmıştır. Yıllarını bu sektöre vermiş tecrübeli yönetici kadrosu, çok farklı projelerde farklı bakış açıları ve tecrübeler kazanmış olan tasarım ekibi, malzeme ve detay anlamında dünyadaki en son gelişmeleri yakından takip eden kuvvetli teknik ekibi koordineli bir takım çalışması yapar ve her bir projeye aynı hassasiyetle eğilirler. Her biri alanında uzman kişilerden oluşan departmanlar arası koordinasyon ve takım çalışmasına verilen önem beraberinde başarıyı ve müşteri memnuniyetini getirmektedir.


İlk görev, müşteriyi dinleyen ve onu en doğru şekilde yansıtmaya çalışan tasarım ekibindedir. Tasarım ekibinin, hayal gücünü zorlayan tasarımları, mühendislik ekibi kanalıyla üretim projesi haline getirilir. Devreye giren proses ve ürün geliştirme ekibi, prototip yaparak tasarımın fonksiyonelliği, statiği, ergonomisi ve estetiğini kontrol eder. Sürecin tüm aşamalarında, satışta yer alan ilgili proje koordinatörü kanalıyla müşteri ile diyalog devam etmektedir. Koordineli takım çalışmasının ana hedefi de müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Projelendirmesi ve prototipi tamamlanmış işler, satış ekibinde yer alan proje koordinatörü tarafından üretime aktarılır. İşin malzeme ihtiyaç planlaması, üretim, sevkiyat ve montaj planlamasının akabinde üretimine geçilir. Üretimde, giriş kontrolü yapılarak istenen kalitede olduğu onaylanmış hammaddeler kullanılır. Her bir bölümde yer alan imalat takip mühendisleri tarafından koordine edilerek tamamlanan işler sevkiyat ve montaj bölümüne teslim edilir. Kendi bünyesinde yer alan, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ve montaja uygun araç tahsis edilen montaj ekipleri kanalıyla hem yurtiçi hem yurtdışında montaj hizmeti vermektedir.